Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyFruit Ninja slaví 5. výročí a při té příležitosti dostává i velkou...

Fruit Ninja slaví 5. výročí a při té příležitosti dostává i velkou aktualizaci

Fruit Ninja byla jednou z prvních, ne-li vůbec první populární mobilní hrou, která na maximum využívala dotykové displeje. Hra se vzhledem ke své popularitě z mobilů dostala i na herní konzole a nakonec i na počítače, i když jen v napůl pirátských free webových verzích. 

Od prvního vydání této hry uplynulo dlouhých pět let. To je na mobilní hru doba, po které jsou už dávno za zenitem. Jenže Fruit Ninja se i přesto dočkal velké aktualizace, která by ho měla přivést zpět k životu, zpět mezi lidi. Zdali se to vývojářům opravdu povede, uvidíme už během pár dní.

Fruit Ninja je jednoduchá arkádová hříčka, ve které na obrazovku skáčou různé druhy ovoce a vy je gesty po displeji rozřezáváte. Čím rychleji a účinněji se vám to povede, tím většího se přitom dočkáte skóre. To samozřejmě není tak jednoduché, neboť mezi ovocem padají například i bomby, po jejichž rozřezání se vám ubírají životy. Jakmile se ocitnete bez nich, hra končí.

Tento základní koncept je potom doplněný dalšími herními módy. Jeden z nich přišel dokonce i s aktualizací. Jmenuje se Festival a obsahuje turnaj s celkem 6 minihrami. Vítěz turnaje se přitom probojuje k bonusům a dalším vylepšením. A nakonec se změnila i grafika hry, která je nyní zase o něco hezčí, respektive roztomilejší.

Fruit Ninja je k dispozici pro Android, iOS a Windows Phone. Zmiňovaná aktualizace ovšem zatím dorazila pouze do Google Play Store a Apple App Store. Stáhnout si ji můžete zdarma.

[appbox googleplay com.halfbrick.fruitninjafree]

[appbox appstore 403858572]

Fruit Ninja pro Windows Phone.

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře