Středa, 24 dubna, 2024
DomůNovinkyNový rekord v Antutu! Dosáhl neuvěřitelných 95 972 bodů chystaný Samsung Galaxy...

Nový rekord v Antutu! Dosáhl neuvěřitelných 95 972 bodů chystaný Samsung Galaxy S7?

Podle hodnocení benchmarku AnTuTu výkonnější smartphone neexistuje. Dosud neznámý Samsung bez problémů porazil s 95 972 body veškerou konkurenci. Okamžitě se začalo spekulovat, zda se náhodou nejedná o Galaxy S7.

O výbavě zařízení s kódovým označením SM-8508S, které syntetickým testem projelo jako pomyslný nůž máslem, zatím nic konkrétního nevíme, takže vám nemůžeme nabídnout byť jedinou specifikaci. V telefonu ale podle všeho běžel mnohem výkonnější procesor než jakým je aktuálně Exynos 7420. Ten jihokorejský výrobce použil v  Galaxy S6 a S6 edge. V AnTuTu však tyto mobily dosahují maximálně skóre 69 000 bodů.

Co se týče Galaxy S7, tak server ET News před nedávnem prozradil, že nová vlajková loď nese kódové označení „Jungfrau“ a že Samsung už začal testovat jak klasickou variantu se svým Exynos procesorem, u něhož vůbec poprvé plánuje použít vlastní jádra (dosud používal jádra ARM Cortex ), tak i s novým Snapdragonem.

9846815ejw1eusz2ms2i2j20e20p0t9o (1)

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře