Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyPock8: Přečtěte si zprávy později, i když nejste připojeni k internetu!

Pock8: Přečtěte si zprávy později, i když nejste připojeni k internetu!

Nedávno byla uvolněna nová aplikace českých vývojářů pro systém Windows Phone s názvem Pock8. Jedná se o klienta pro oblíbenou službu Pocket (známou dříve jako Read It Later), která slouží pro ukládání článků, které si chcete přečíst později.

Vše funguje velmi jednoduše. Stáhnete si rozšíření pro prohlížeč ve vašem počítači, pomocí tlačítka označíte článek a on se automaticky stáhne do aplikace na pozdější přečtení.

Šikovnou funkcí aplikace je převod takto označených článků do formy, ve které se snadno čtou. Odstraní se všechny rušivé prvky, reklamy atd. a zůstane jen samotný text a případně obrázky. Je to hlavně výhodné u webů, které nejsou optimalizované pro mobilní telefony. Zároveň to šetří přenášená data. Vždy se samozřejmě můžete přepnout i do plného zobrazení.

Články se také automaticky stahují do paměti telefonu, abyste si je mohli číst i v případě, že jste mimo signál, například v metru apod.

Kromě šikovných funkcí nabízí aplikace i přehledný a čistý design s možností se přepnout do tmavého tématu, které šetří baterii majitelům telefonů s OLED displeji.

Aplikace je prozatím uvolněna zdarma, a tak si ji můžete vyzkoušet plně, bez omezení funkcí.

[appbox windowsphone c00715a7-d2d4-48c1-94e2-2ecc7c1b798b]

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/Pock8/“/]

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

3 KOMENTÁŘE

  1. Aplikace je vzhledově povedená, leč bohužel nefunkční… Chtěl jsem poslat feedback autorům, jenže to mi taky neprošlo… 🙁

    • Dobry den, jsem jednim z vyvojaru tenhle aplikace. Zkuste mi prosim napsat do emailu marekjan87 @ gmail.com v cem mate presne problem. Zda se vam nejde prihlasit, aplikace pada atd a pokusime se to opravit. Zaroven nam i napiste jaky mate telefon. Dekujeme

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře