Šeptanda: Mezinárodní varianta telefonu Lumia Icon bude uvedena začátkem léta


Šeptanda: Mezinárodní varianta telefonu Lumia Icon bude uvedena začátkem léta

Nokia dostupnost mezinárodní verze smartphonu Lumia Icon zatím nezveřejnila. Podle zahraničních serverů se však nová varianta začne prodávat na přelomu jara a léta, a to pod názvem Lumia 929.

Lumia Icon je zatím určena exkluzivně pro amerického operátora Verizon. Za hranice Spojených států amerických se podívá na začátku léta. Alespoň to tvrdí známý zahraniční server technobuffalo.com. Pokud se tato informace potvrdí, bude to velká škoda.

Lumia Icon je totiž špičkový smartphone s pětipalcovým Full HD displejem, Snapdragonem 800 a 20megapixelovým PureView fotoaparátem. Vesměs je v recenzích vychvalován, nejvíce mu je vytýkána absence podpory funkce Glance Screen, která na vypnutém displeji zobrazuje užitečné informace.

K oznámení dostupnosti Lumie Icon (Lumie 929) na celosvětovém trhu dojde v dubnu, někdy v období konání konference BUILD. Nokia by v tuto dobu mohla představit také nového zástupce střední třídy – model Lumia 630 a jeho dual SIM variantu Lumia 635.

nokZdroj: technobuffalo

 

The following two tabs change content below.

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Diskuze: (2)


  1. lollko

    To je novy mobilny kráľ – a nie ten korejsky vysmech ES 5 !!!

  2. jsemgogo

    S updatem 8.1 mozna, ted urcite ne, ten system je prostě stale moc „pitomy“.Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.