Úterý, 16 dubna, 2024
DomůNovinkyPerfektní 3D střílečka N.O.V.A. 3 už je dostupná i pro Android

Perfektní 3D střílečka N.O.V.A. 3 už je dostupná i pro Android

Gameloft si sice dával na čas, nakonec vše ale dopadlo na jedničku a nároční hráči s Androidem jsou spokojení. V Google Play se včera konečně objevilo nejnovější pokračování sci-fi série N.O.V.A, které velmi výrazně čerpá z Crysis pro PC. Jste připraveni zachránit samotnou Zemi?

Při hraní se budete kochat fantastickým grafickým zpracováním. Vývojáři odvedli skvělou práci a oproti předchozí verzi znovu posunuli laťku o několik úrovní výše. Připravte se na hru světel a do detailu propracované okolí, které vás ani na okamžik nenechá v klidu.

Pakliže vás omrzí kampaň pro jednoho hráče, můžete se pustit do kooperativního režimu. Nic vám nebrání v tom, abyste společně s kamarády naskočili třeba do jeeepu a chopili se protileteckého kulometu na jeho korbě.

V multiplayeru na vás čeká celkem šest map a stejný počet herních režimů ? capture the flag, free for all, atp. Plná verze vás přijde na necelých 133 korun.

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/NOVA/“/]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře