Pondělí, 24 června, 2024
DomůNovinkyCritical Strike Portable: Counter Strike pro zařízení Androidem

Critical Strike Portable: Counter Strike pro zařízení Androidem

Counter-Strike asi známe úplně všichni. O to větší překvapení na nás čekalo, když se tato hra díky vývojářům z fóra XDA dostala i na chytré telefony s Androidem, a to v její multiplayerové podobě. I přesto, že se jednalo o betu, běžela plynule i na slabších zařízeních. Vývojáři slibovali četné aktualizace, jenže nakonec zůstalo pouze u slibů. Jak to tedy všechno bude dál?

Inu, vše je na dobré cestě. Ostatně mnohé bylo naznačeno již minulý týden na veletrhu Casual Connect, který se odehrál v Singapuru. A včera pak konečně vystoupil Teemu Riikonen ze studia OnMars a oznámil, že Critical Strike Portable bude v Google Play dostupný během června.

Oficiální předělávka je postavena na enginu Unity 3D a měla obsahovat trojici herních režimů: classic, zombie survival a team death match. K dispozici bude i možnost, díky které si budete moci stavět vlastní mapy.

Čekání na oficiální uvedení Critical Strike Portable si zkraťte třeba tím, že si zahrajete Counter Strike ve vašem webovém prohlížeči ? klikněte sem.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře