Pondělí, 10 června, 2024
DomůNovinkyPerfect Shift: Vysokooktanová závodní hra pro Windows Phone

Perfect Shift: Vysokooktanová závodní hra pro Windows Phone

Milovníci rychlých kol a vůně benzinu, pozor! Do Windows Phone Store právě dorazila skvělý závodní hra na motivy legendárního Drag Racingu. Jmenuje se Perfect Shift a stáhnout si ji můžete zcela zdarma! 

V Perfect Shift budete závodit vždy s jedním protivníkem a v to krátkých samostatných rozjížďkách, kdy je nejdůležitější včas odstartovat a včas zařadit vyšší rychlost. O vítězi kromě toho rozhoduje ještě výkon automobilů. Kvůli tomu ve hře najdete široké možnosti vylepšení automobilů, ale i spoustu nových výkonnějších vozů. Na všechny tyto úpravy však budete potřebovat dostatek peněz, takže vám nezbude závodit o sto šest.

Perfect Shift je ve Windows Phone Store teprve pár dní, ale už si stihla najít spoustu věrných fanoušků. To svědčí o jediném. Jedná se o kvalitní hru, kterou by si minimálně fanoušci závodních her neměli nechat ujít. Patříte mezi ně? Tak pokračujte ke stáhnutí hry Perfect Shift skrze link níže!

https://www.youtube.com/watch?v=w8yoIB2oWq8

[appbox windowsphone a6e30499-a0c9-4183-ac5a-de377088e8ba]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře