Středa, 8 května, 2024
DomůNovinkyŠílený simulátor kozy Goat Simulator dostal nový update a výrazně zlevnil

Šílený simulátor kozy Goat Simulator dostal nový update a výrazně zlevnil

Při příležitosti vydání nového updatu hry Goat Simulator, který do dobrodružství přidává zcela nové město a možnost lízat s kozou helikoptéry, byla hra zlevněna na své dosavadní minimum. Pakliže jste tedy čekali na vhodnou příležitost pro koupi, nyní máte možnost. 

Goat Simulator je recesivní hra, která hráče nechá dovádět v otevřeném městě v těle kozy. Koza umí spoustu věcí včetně trkání, skákání, či lezení na vysoké žebříčky. Úsměvný je hlavně špatný fyzikální model hry, kdy se koza zasekává různými částmi svého těla o objekty a tělo se jí pak neúměrně natahuje. Ve hře bohužel najdete i četné bugy, to však autoři šalamounsky vyřešili přidáním možnosti jakéhosi restartu hry, kdy s kozou v blbnutí pokračujete od některého ze záchytných bodů.

Pokud byste o Goat Simulatoru chtěli zjistit více, doporučuji vám přečíst si naši recenzi. V ní jsme hru důkladně rozebrali.

Goat Simulator je v současné době dostupný pro iOS a Android a to za sníženou cenu 2,99 dolarů.

[appbox googleplay com.coffeestainstudios.goatsimulator]

[appbox appstore 868692227]

Zdroj: Droid Gamers

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

1 komentář

  1. Nie, toto uz nie je zaujimave ani s polovicnou zlavou, fajka zhasla, koza sa moze vratit do chlievika k svojmu beznemu zivotu.

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře