Sobota, 11 května, 2024
DomůNovinkyPátá příběhová kampaň ve War Stories je venku

Pátá příběhová kampaň ve War Stories je venku

Wargaming oznamuje, že vychází již pátá příběhová kampaň War Stories s názvem Runaway Tiger, která je určená pro hru World of Tanks na konzolích PlayStation 4 Pro, PlayStation 4, Xbox One X, Xbox One S, Xbox One and Xbox 360.

Nejnovější „válečný příběh“ přenáší hráče do severní Afriky, kde se zrovna schyluje k bitvě o El Alamein. Jenže tentokrát je úkol přec jen obtížnější. Coby tankista se musíte infiltrovat do továrny, v níž se kompletují tanky Tiger pro německou armádu, ukrást prototyp a pokusit se tak změnit vývoj bitvy o toto egyptské město.

Runaway Tiger je samozřejmě kampaní z kategorie, kterou označujeme jako alternativní historii. Spojenci se díky vám dostanou do severoafrické montovny, odkud si odvezete legendární Tiger Panzer IV. Maskovaný a za silné písečné bouře se pokusíte o nemožné.

Jako francouzská odbojářka Marianne Durieuxová se pokusíte dostat do střeženého komplexu, ukrást Tiger a pak s ním ještě odjet zpět na svojí základnu. S německými silami za zády se navíc budete muset postavit celé řadě Tiger tanků, kteří se vás pokusí zastavit.

Runaway Tiger navíc obsahuje kompletně nový hudební doprovod, který složil legendární Inon Zur (Fallout 3, Dragon Age: Origins, Dragon Age 2, Crysis). Ten kdysi sloužil v armádě jako tankista, což mu nyní pomohlo při komponování správné tankové muziky.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře