Středa, 15 května, 2024
DomůNovinkyPouštní mapa v PlayerUnknown's Battlegrounds přinese novou zbraň

Pouštní mapa v PlayerUnknown’s Battlegrounds přinese novou zbraň

Nvidia dnes na GeForce.com představila novou zbraň pro chystanou pouštní mapu populárního multiplayerového titulu PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG). Novinkou v arzenálu je R45, šestiranný revolver, pro který bude ve hře možné využívat .45 ACP munici a bude vybaven rychlonabíjením. Revolver bude také možné vybavit přídavným zaměřovačem s červeným bodem.

Novinka bude dostupná od vydání PUBG, které je naplánováno na tento měsíc. Získat ji bude možné pouze na pouštní mapě jako „world spawn“ zbraň, kde nahradí revolver R1895 z mapy Erangel.

PlayerUnknown’s Battlegrounds je stále nejpopulárnější PC hra na světě s rekordním počtem hráčů na platformě Steam, a vice než 24 miliony prodaných kopií. Tento měsíc hra opustí „Early Access“ mód a přidá novou pouštní mapu, možnost překonávat překážky a spoustu dalších vylepšení.

Pro úplnost dodejme, že PUBG podporuje Nvidia ShadowPlay highlights, které automaticky zaznamenají nejlepší smrtící zásahy i úmrtí nejen s novou R45.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře