Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyPanopera Games představují nově vydanou hru pro Android a iOS s názvem...

Panopera Games představují nově vydanou hru pro Android a iOS s názvem The Ball Game

Způsob jak hrát The Ball Game je jednoduchý. Ve hře ovládáte fotbalový míč, který kopáním a správnými odrazy dostáváte přes překážky postavené z tréninkových kuželů. Kopnout můžete dvakrát po každém kontaktu míče se zemí. Správným načasováním a odhadem odrazu může míč přistát přesně tam, kam potřebujete, zbytek už je ponechán realistické fyzice.

Na rozdíl od mnohých jiných her, které sází na přehnaně obtížné překážky nebo těžko řešitelné situace, je svět The Ball Game fér a čistě o soustředění a hráčově schopnosti správně načasovat svůj pohyb vpřed.

Hra je dostupná v Apple App Store a Google Play kompletně zdarma. Verze pro iOS vyžaduje volných 68 MB v interní paměti telefonu a systém ve verzi 6 nebo novější, verzi pro Android stáhnete v balíčku o velikosti 27MB a lze ji nainstalovat na zařízení s Androidem 4.1 a novějším.

The Ball Game je dílem malého, avšak nadějného, českého herního studia Panopera Games.

[appbox appstore id1020602237]

[appbox googleplay cz.panopera.theballgame]

screen--game--16x9--1920x1080

screen--tutorial--16x9--1920x1080 screen--game3--16x9--1920x1080

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

  1. Jednoduché, ale nebezpečně návykové. Ideální hra na záchod a do autobusu. 😀

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře