Pondělí, 13 května, 2024
DomůNovinkyOprátor T-Mobile připravuje mobilní aplikaci pro EET

Oprátor T-Mobile připravuje mobilní aplikaci pro EET

T-Mobile aktivně pracuje na komplexní nabídce produktů a služeb pro řešení elektronické evidence tržeb (EET), která vychází ze zkušenosti operátorů Deutsche Telekom v zahraničí, kteří již tuto povinnost zavedli.

Pro všechny české podnikatele a živnostníky bude nabízet nejen několik typů moderních zařízení, odpovídajících evropským standardům a zákonem stanoveným parametrům, ale také velmi jednoduchou a uživatelsky zcela intuitivní aplikaci.

Portfolio tedy bude široké, počínaje základním jednoduchým řešením pro malé živnostníky, konče multifunkčními systémy pro nejnáročnější klienty. To vše doplněné navíc o tolik potřebnou rychlou konektivitu a nepřetržitý servis během instalace, ale i v samotném průběhu využívání.

Konkrétní nabídka řešení systému rychlé komunikace mezi podnikateli a Finanční správou ČR od T-Mobile spolu s cenami bude oznámena s dostatečným předstihem před plánovanou zákonnou povinností pro první vlnu živnostníků a podnikatelů. Nicméně provoz základního zařízení s aplikací se bude pohybovat v řádu stokorun měsíčně.

b490325e-6ab8-4b6b-a5e5-6dee1a40d256

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře