Pondělí, 15 dubna, 2024
DomůNovinkyMicrosoft vydal novou aktualizaci Windows 10 Mobile pro veřejnost

Microsoft vydal novou aktualizaci Windows 10 Mobile pro veřejnost

Společnost Microsoft dnes uvolnila kumulativní update svého mobilního systému Windows 10 Mobile. Konkrétně rozesílá sestavení 10586.107, které v posledních dnech testovali uživatelé zapojení do programu Insider. Aktualizace přináší zvýšení výdrže baterie, zrychlení systému a jeho stability a velké množství oprav.

Nová verze mobilních desítek je postupně distribuována na Lumii 550 a Lumie 950 a 950 XL. Dostupnost aktualizace můžete ověřit manuálně v Nastavení vašeho telefonu, kde vyberete položku Aktualizace a zabezpečení => Aktualizace telefonu=> Zkontrolovat aktualizace.

Kdy dojde k uvolnění updatu i pro starší Lumie, není prozatím jisté. Malou nápovědou nám však může být, že oficiální facebookový účet Microsoft Lumia Mexico včera oznámil termín vydání firmwaru na 29. února 2016. Snad tuto informaci brzy potvrdí více zdrojů.

Aktualizace přináší:

– vylepšení spolehlivosti a stability,
– vylepšené Bluetooth propojení s automobily a jiným příslušenstvím
– zlepšenou výdrž baterie při aktivovaném rozpoznávání uživatele za pomoci oční duhovky (Windows Hello)
– úpravy v aktualizačním systému s cílem zamezit situacím, kdy se na delší dobu update (softwaru nebo aplikací) zasekne na 0%
– řeší problém s klientem Outlooku

50

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

  1. S tím update na moji Lumii 930 si sakra dávají na čas. Když ale vidím v jakém stavu (dalo by se to naznat beta verze) klasické W10, tak asi po tom update ani netoužím. 😀

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře