Čtvrtek, 13 června, 2024
DomůNovinkyOppo N3 na prvních fotkách ukazuje unikátní otočný objektiv

Oppo N3 na prvních fotkách ukazuje unikátní otočný objektiv

V Evropě nepříliš neznámý čínský výrobce Oppo představí příští měsíc nový špičkový smartphone, jehož největší zvláštností bude netradičně konstruovaný fotoaparát, který bude otočný.

Výhoda tohoto řešení je nasnadě: v případě nutnosti zachytit kvalitní autoportrét nebo při videohovoru stačí, aby uživatel pootočil modulem a začal fotit nebo telefonovat.

Identické řešení firma Oppo již použila u modelů N1 a N1 mini. V případě novinky N3 však bude otočná konstrukce oválná. Kromě fotoaparátu a duálního blesku, který se postará o ideální nasvícení snímané scény, se do válečku nad displejem vešly i dva (možná, že stereo) reproduktory. Pod displejem najdeme tři senzorové klávesy v pořadí Menu, Domů a Zpět.

O výbavě smartphonu Oppo N3 zatím nic nevíme, nicméně dle dostupné upoutávky se tisková konference výrobce uskuteční příští měsíc v Singapuru. Osobně očekávám špičkový hardware a cenu na úrovni smartphonů střední třídy zavedených značek.

2 31

Zdroj: GSMArena

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře