Sobota, 8 června, 2024
DomůNovinkyOnlinovka World of Tanks dostává vymazlenou aktualizaci

Onlinovka World of Tanks dostává vymazlenou aktualizaci

Do hry World of Tanks dorazila jedna z největších aktualizací. Nejnovější update 1.13 obsahuje zásadní přepracování základních mechanismů, jako jsou HE granáty a samohybná děla, ale také další změny a doplňky.

Největší změnu, kterou hráči zaregistrují, jsou možnosti, které nyní mají v boji proti dělostřeleckým vozidlům, která na nepřítele sesílají z oblohy střely. Od startu World of Tanks se dělostřelectvo hodně změnilo a bylo jasné, že k vyrovnání podmínek je zapotřebí více dělostřeleckých protiopatření. S nejnovější aktualizací mají tankisté k dispozici 3 taktické funkce. Mezi nimi najdeme i Sound Detection, což je nová výhoda pouze pro velitele, která bude varovat v nebezpečné zóně, že dělostřelecká střela přichází prostřednictvím speciálního indikátoru.

Dělostřelectvo má nyní k dispozici tři typy granátů, všechny s vlastním účelem v bitvě, trajektorii a rychlosti. Dva z těchto typů granátů nebudou omračovat vozidla, což výrazně sníží celkovou dobu omráčení v bitvě. Kromě toho bylo aktualizováno rozhraní munice SPG a přepracována výhoda Intuition, což znamená rychlejší změny nábojů pro všechny typy vozidel.

Aktualizace 1.13 také uvádí zavedení přepracované HE (vysoce výbušné) granáty. Ty nyní budou způsobovat poškození v místě nárazu, což znamená, že poškození bude vypočítáno v místě kontaktu s pancířem, na rozdíl od dřívější verze, která byla méně předvídatelná.

Update toho nabízí ale mnohem víc. Do World of Tanks přijíždí nový režim hry – Průzkumná mise. V tomto režimu můžete prozkoumat mapy, které jsou v posledních fázích vývoje. Po odehrání určitého počtu bitev v Průzkumné misi budete moci hlasovat pro jednu z prozkoumaných map a vyplnit speciální dotazník.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře