Pátek, 12 dubna, 2024
DomůNovinkyZačíná předprodej chytrých hodinek řady Huawei Watch 3. Kromě slevy dostanete jako...

Začíná předprodej chytrých hodinek řady Huawei Watch 3. Kromě slevy dostanete jako dárek sluchátka

Zbrusu nové smartwatch od Huawei se řítí na český trh. Ještě před oficiálním uvedením si je můžete pořídit v akčním předprodeji od 1. do 11. července na oficiálním e-shopu Huawei. Kromě slevy navíc dostanete jako dárek bezdrátová sluchátka Huawei FreeBuds 4i!

Chytré hodinky Huawei Watch 3 a Huawei Watch 3 Pro se mohou pochlubit výjimečným designem, řadou chytrých funkcí a až třítýdenní výdrží baterie. Nové smartwatch se co nevidět dočkají uvedení na český trh, ale pokud si je pořídíte už v předprodeji, dostanete špičkové hodinky se slevou a dárkem navíc.

Stačí si objednat některé z hodinek mezi 1. a 11. červencem na oficiálním e-shopu společnosti Huawei a můžete se těšit na akční cenu. Výše slevy se liší podle jednotlivých modelů – Watch 3 Black s černým gumovým řemínkem získáte s 500 korunovou slevou za 9 499 Kč. Watch 3 Brown Leather s hnědým koženým řemínkem budou k mání za stejnou cenu, ovšem sleva oproti standardní ceně činí v jejich případě 1 000 Kč.

Slevy se týkají také prémiového modelu Watch 3 Pro – klasická varianta s koženým řemínkem bude k mání za 9 999 Kč (místo původních 10 999 Kč), nejvyšší verzi s titanovým řemínkem pak získáte už za 13 999 Kč (původně 15 999).

Kromě zmíněných slev dostanete v předprodeji ke každým hodinkám také nová bezdrátová bluetooth sluchátka FreeBuds 4i s aktivním potlačováním okolního hluku, prvotřídním zvukem a dlouhou výdrží baterie.

Nová generace chytrých hodinek WATCH 3

Nová řada chytrých hodinek Huawei WATCH 3 se stane chloubou vašeho zápěstí. Tyto stylové hodinky s 1,43palcovým AMOLED displejem a pouzdrem z nerezové oceli 316L (nebo v případě řady Watch 3 Pro z titanu) disponují rovněž zbrusu novou otočnou korunkou, kterou lze pohodlně hodinky ovládat, i když máte například mokré ruce. Díky Bluetooth připojení a reproduktoru s mikrofonem umožňuje řada Huawei Watch 3 také  provádět nebo přijímat telefonní hovory. Doufáme, že v nejbližší budoucnosti bude možné díky spolupráci s operátory zakoupit pro hodinky e-SIM, čímž se stanou zcela samostatné a na telefonu nezávislé.

Huawei Watch 3 Series jsou profesionálním asistentem pro fitness a zdravý životní styl, který podporuje až 100 režimů cvičení. Hodinky jsou vybavené novým vysoce přesným teplotním senzorem, takže vůbec poprvé podporují měření teploty kůže. Detekují pád a obsahují funkci SOS, díky které dokážou automaticky přivolat pomoc v případě nouze.

Řada Huawei Watch 3 disponuje extrémně dlouhou výdrží baterie – Huawei Watch 3 Pro vydrží ve smart módu 5 dní a v režimu ultra neuvěřitelných 21 dní. Huawei Watch 3 nabízí výdrž baterie 3 dny v chytrém režimu a 14 dní v režimu extrémně dlouhé výdrže.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře