Středa, 8 května, 2024
DomůRecenzeHuawei AppGallery vítá hry Left to Survive a Manor Matters

Huawei AppGallery vítá hry Left to Survive a Manor Matters

Společnost Huawei pokračuje ve zkvalitňování mobilních herních zážitků pro uživatele AppGallery. Proto má tu čest přivítat ve své početné gamerské rodině dva nové přírůstky – zombie střílečku Left to Survive a dobrodružnou Manor Matters.

Už před svým uvedením na trh ruský herní vydavatel MY.GAMES úzce spolupracoval s Huawei. AppGallery poskytla nejen silnou technickou podporu pro implementaci jádra Huawei Mobile Services (HMS) do her, ale také využila svých rozsáhlých marketingových zdrojů při jejich spuštění.

Left to Survive, která se může pochlubit množstvím režimů a funkcí, nabízí nespočet hodin vzrušujícího hraní. Ať už v působivém režimu Campaign, nebo v akčních režimech Base Raiding a PvP Matches, uživatelé AppGallery posunou své reakční schopnosti na hranici možností.

Left to Survive je neobyčejná střílečka, která prolíná propracovanou strategickou mechaniku s výbornou hratelností. Obsahuje nespočet postav, z nichž každá má svou jedinečnou sadu dovedností, takže si uživatelé AppGallery vyberou dle svého gusta a postavu mohou dále upgradovat. To umožňuje hráčům přijít s vlastními strategiemi na každé úrovni.

MY.GAMES navíc nabízí hráčům Huawei exkluzivní propagační akce a dárkový balíček v hodnotě až 25 USD, který obsahuje herní měnu a bonusy. Od 15. června mohou hráči Left to Survive po instalaci automaticky uplatnit odměnu a posunout se na další úroveň. Můžete si také užít svůj první sezónní pas a některé nákupy v aplikaci s velkou slevou, čímž získáte neocenitelnou výhodu nad svými konkurenty.

Prozkoumávejte a odhalujte tajemství

Po enormním úspěchu Gardenscapes i Homescapes v AppGallery se vývojáři z Playrix vrací s hlavolamem pro rostoucí publikum Huawei. Od 15. června bude uživatelům AppGallery k dispozici další oblíbená hra od Playrixu.

Manor Matters zve hráče k prozkoumání starého a opuštěného Castlewoodu, kde můžou objevovat a renovovat komnaty a zároveň odhalovat tajemné předměty. Kromě testování vašich detektivních dovedností je poutavý příběh Manor Matters navržený tak, aby probouzel kreativitu.

K tomu přináší Manor Matters exkluzivní dárky k oslavě svého uvedení na AppGallery – hráči budou moci po spuštění uplatnit dárkové balíčky obsahující 500 mincí a 50 energetických jednotek. K dispozici budou také kupóny se 70% slevou na základní balíček Playrix, což znamená, že hráči dostanou přístup k většímu množství her za nižší cenu.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře