Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyOnePlus Two dostane 3 GB RAM a Snapdragon 810, prozradil benchmark

OnePlus Two dostane 3 GB RAM a Snapdragon 810, prozradil benchmark

Nástupce „zabijáka vlajkových lodí“ už se pilně testuje. Naznačuje to databáze oblíbeného benchmarku Geekbench, která eviduje informace o dosud nepředstaveném telefonu od OnePlus s kódovým označením A2001, což by měl být právě model Two.

Kromě velmi slušného výsledku v jednovláknových a vícevláknových operacích webová stránka browser.primatelabs.com prozrazuje také výbavu chystaného smartphonu: typ použitého procesoru, kapacitu RAM a verzi operačního systému Android.

Předprodukční vzorek OnePlus Two se spoléhal na osmijádrový procesor Snapdragon 810 s taktem 2,0 GHz, který doplňovaly 3 GB operační paměti. Dříve se spekulovalo, že výrobce využije ještě o jeden gigabajt RAM více, což se ale bohužel nepotvrdilo. Předinstalovaný byl Android 5.1 Lollipop.

Světu by se měl telefon OnePlus Two ukázat v průběhu následujících měsíců. Konkurenci bude chtít opět potrápit sympatickou cenou, která by se měla pohybovat kolem 10 000 Kč bez DPH.

5987Zdroj: Phonearena

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře