Sobota, 11 května, 2024
DomůNovinkyOnePlus One získává Android 4.4.4 KitKat. Novinkou je funkce Clear Image

OnePlus One získává Android 4.4.4 KitKat. Novinkou je funkce Clear Image

Značka OnePlus potěšila všechny majitele levného, avšak špičkově vybaveného smartphonu One. V uplynulých hodinách začala pro svůj nejvybavenější model totiž distribuovat aktualizaci s Androidem 4.4.4 KitKat a funkcí Clear Image, která potěší všechny fotografy.

Systémový update zatím není dostupný pro všechny majitele One, ale je do oběhu uvolňován postupně, proto než na jeho dostupnost budete upozorněni, může to i několik dní trvat.

Kromě Androidu ve verzi 4.4.4 nový firmware (jedná se konkrétně o CyanogenMod 11S 30O) přináší funkci pro fotoaparát označovanou jako Clear Image, která dle oficiálního popisu pomůže uživatelům k zachycení co nejdokonalejších fotografií. Toho by mělo být dosaženo tím, že se výsledná fotografie složí z celkem deseti snímků, čímž vzroste kvalita obrazu a výrazně se snižší úroveň šumu.

pro zvětšení klikněte

Captura de pantalla 2014-08-09 a les 17.53.55Captura de pantalla 2014-08-11 a les 20.07.59Captura de pantalla 2014-08-09 a les 17.52.22
A co dalšího aktualizace přináší? Tak například také zvyšuje úroveň podsvícení softwarových tlačítek, obsahuje nové verze aplikací od společnosti Google, vylepšuje stabilitu, opravuje nefunkční hovory ve Viberu a mnoho dalšho.

Seznam novinek v CyanogenModu 11S 30O:

nová verze systému Android 4.4.4
aktualizace aplikací Google
nová funkce Clear Image
přidána kalibrace displeje
senzor přiblížení zabraňuje náhodnému použití v kapse
zvýšený jas tlačítek
vylepšená stabilita
opravena uzamykací obrazovka – informace o přehrávané hudbě
opraveno vyhledávání pomocí fráze „Ok, Google“
opraveny hovory v aplikací Viber
opravena aktualizace stavu baterie na odemykací obrazovce
a další

oppoZdroj: GSMArena

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře