Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyTohle vás pobaví! Američané uvěřili, že levný klon iPhonu 6 má 8K...

Tohle vás pobaví! Američané uvěřili, že levný klon iPhonu 6 má 8K displej a 26jádrový procesor VIDEO

Jonathan Morrison vyrazil s čínským klonem iPhonu 6 do amerických ulic, kde jej ukázal několika lidem, kterým navyprávěl opravdu nepěkné věci. Nedalo mu přitom ani moc práce, aby je přesvědčil, že koukají na telefon s 26jádrovým procesorem a displejem, který nerozbije ani šíp vystřelený z luku. Uvěřil mu dokonce i Spiderman.

Když se člověk nudí, napadají ho bláznivé věci. Přesně to je stalo Jonathanu Morrisovi z YouTube kanálu TLD Today, který se smartphonem GooPhone i6 – levnou napodobeninou iPhonu 6, kterou koupíte za pár stovek na eBay, vyrazil do ulic a pobavil se na účet nebohých kolemjdoucích.

Těm tvrdil, že telefon, který vydával za skutečný iPhone 6, je vybaven 3D displejem s neskutečným rozlišením 4 320 × 7 680 pixelů, nerozbitným safírovým sklem a baterií s kapacitou 7000 mAh a výdrží osm dní. Lidé mu většinou uvěřili, zřejmě jen proto, že se jednalo o produkt Applu.

Vtipných hlášek je ve videu celá řada. Pusťte si video a pobavte se s námi!

Nepřehlédněte:

Jimmy Kimmel baví internet. Přesvědčil Američany, že iPad mini je nový iPhone 5S

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře