Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyOnePlus One mohl zabíjet, během nabíjení explodoval

OnePlus One mohl zabíjet, během nabíjení explodoval

Pro Ankura Dugara z Nového Dillí nebyl pátek zrovna moc šťastný den. Když se nad ránem vrátil domů, dal svůj 64GB OnePlus One jako obvykle do nabíječky a šel spát. To co se událo poté, by ho ani ve snu nenapadlo.

Kolem 9 hodiny ranní ho vzbudil zápach kouře. Brzy zjistil, že zdrojem tohoto zápachu je jeho OnePlus One. Dugar ho rychle vytáhl z nabíječky a uhasil. Až poté si uvědomil, co by se mohlo stát, kdyby ho kouř neprobudil včas.

Ohořelé ostatky smartphonu Dugar zdokumentoval. Co z telefonu zbylo můžete vidět na fotografiích níže.

Tento druh poškození většinou pochází ze špatně umístěné baterie, případně z neautorizovaného kusu, či nabíječky, to je ale prý v tomto případě úplný nesmysl.

Dugar samozřejmě kontaktoval zákaznický servis OnePlus. Zde mu poradili, aby navštívil servisní středisko, kde mu za telefon dají náhradu v případě, že jeho reklamace bude schválena. Dugar se ovšem nechal slyšet, že za výměnou zařízení si půjde, neboť už kontaktoval svého právníka, který mu řekl, že na výměnu má nárok.

OnePlus-One-unit-allegedly-explodes-while-charging (2)

OnePlus-One-unit-allegedly-explodes-while-charging (3)

OnePlus-One-unit-allegedly-explodes-while-charging

Zdroj: Phone Arena

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře