Pátek, 21 června, 2024
DomůNovinkyOdolný outdoorový reproduktor Evolveo Armor Power 6 v prodeji

Odolný outdoorový reproduktor Evolveo Armor Power 6 v prodeji

Reproduktory Evolveo řady Armor byly navrženy tak, aby odolaly nepříznivým podmínkám. Novinkou v této produktové řadě je model Power 6. Vybavený je čtyřmi aktivními reproduktory a dvěma pasivními subwoofery o celkovém maximálním výkonu 60 W. Výhodou je také baterie s kapacitou 8 000 mAh, která zajistí poslech až po dobu 24 hodin.

Pevné profilované tělo Power 6 je odolné stříkající vodě nebo dešti. Reproduktor splňuje normy standardu IPX5 a je tak chráněn před nepříznivými podmínkami, kterým může být vystaven při každodenním používání. Masivní kovová mřížka pak ochrání reproduktory před mechanickým poškozením. Praktický popruh zase umožní snadnou přepravu na rameni nebo přichycení na batoh.

Power 6 je vybaven technologiemi jako je TWS nebo DSP a přehrává většinu běžných hudebních formátů. Podporuje také bezdrátovou technologii TWS (True Wireless Stereo), pomocí které lze propojit dva reproduktory do stereo režimu.

Plnou kontrolu nad přehráváním poskytují velká gumová tlačítka. LED pak přehledně informují o kapacitě baterie a statusu reproduktoru. Tlačítko vestavěného ekvalizéru umožňuje okamžitou volbu dvou automatických režimů pro poslech hudby ve vnitřním nebo venkovním prostředí. Armor Power 6 může sloužit i jako handsfree set spárovaného mobilního telefonu. Příchozí hovor lze přijmout stisknutím jediného tlačítka, případně ho můžete samozřejmě odmítnout nebo využít funkci zpětného volání na poslední číslo.

Integrovaná baterie s kapacitou 8 000 mAh by měla zajistit dlouhý poslech hudby až po dobu 24 hodin v závislosti na hlasitosti a přehrávaném obsahu. Reproduktor umožňuje připojení ke zdroji hudby bezdrátově pomocí technologie BlueTooth 4.2. (dosah až 15 metrů), kabelem přes 3,5mm zvukový vstup AUX, paměťovou kartou do microSD slotu a flash-diskem do USB konektoru.

Outdoorový reproduktor Evolveo Armor Power 6 je dostupný za 2 690 Kč včetně DPH.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře