Sobota, 11 května, 2024
DomůNovinkyOddworld: Munch's Oddysee je nyní k dostání na iOS, za pár dní...

Oddworld: Munch’s Oddysee je nyní k dostání na iOS, za pár dní si ji stáhnete i na Androidu

Výkon mobilních zařízení již dávno překročil výkon starých počítačů a konzolí. Také díky tomu jsou stále častěji k vidění zajímavé mobilní předělávky původních počítačových a konzolových her. Do této rodiny nově přibyl Oddworld: Munch’s Oddysee.

Oddworld: Munch’s Oddysee vyšla v roce 2001 pro konzoli Xbox. Jedná se o 3D plošinovku s pochmurným námětem a velmi zajímavým světem. Oddworld hry obvykle vypráví o zotročovaných Mudokanech, kteří se za pomoci hlavní postavy pomalu dostávají z nadvlády svého trýznitele. V rámci příběhu jsou zodpovězeny téměř všechny aktuální společenské otázky včetně například i rasismu, nebo krutých praktik nadnárodních společností.

Abyste zachránili všechny Mudokany, budete muset skákat, ale také řešit zapeklité logické hádanky. Ty často vycházejí z možnosti ovládat roboty a lézt protivníkům do hlavy. Hlavní postava navíc umí základní posunky, s nimiž dokáže dávat příkazy. Oddworld: Munch’s Oddysee tak dostává jedinečný a zcela nezapomenutelný ráz.

Oddworld: Munch’s Oddysee je k dispozici pro iPady i iPhony a to za 4,99 €. V průběhu příštího týdne bychom se pak měli dočkat také Android verze.

[appbox appstore 1001248922]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře