Neděle, 14 dubna, 2024
DomůNovinkyO2 umožní zdarma sledovat první díl sedmé řady Hry o trůny všem...

O2 umožní zdarma sledovat první díl sedmé řady Hry o trůny všem Čechům

Na HBO odstartovala sedmá série legendárního seriálu Hra o trůny. O2 pro všechny jeho fanoušky i ty, kteří seriál dosud nesledovali, připravilo skutečnou lahůdku. Vůbec poprvé na českém trhu zpřístupní tento exkluzivní obsah úplně všem, a to i mimo svět placených televizí. Nezáleží na tom, zda jste zákazníkem – první díl si v O2 Videotéce můžete přehrát kdokoliv a navíc úplně zdarma.

„Chceme, aby si jeden z nejoblíbenějších seriálů mohli lidé opravdu vychutnat – fanouškům ho proto přinášíme brzy po premiéře. Těm, kteří seriál dosud nesledovali, zase chceme dát příležitost poznat takto kvalitní seriálovou produkci, ke které se běžně v neplacených TV nemohou dostat,“ popisuje David Duroň, ředitel O2 TV.

Na svůj oblíbený seriál se tak diváci podívají s českými titulky jeden den po odvysílání světové premiéry. První díl bude k dispozici zdarma do 21. července včetně. Stačí jít na webovou stránku www.o2.cz/hraotruny, kde uvedete své telefonní číslo, na které vám přijde SMS s kódem. Ten pak stačí zadat v O2 Videotéce a pak už můžete sledovat první díl nové řady.

Zdroj: O2

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře