Pondělí, 10 června, 2024
DomůNovinkyO2 představuje nové tarify FREE. Zákazníkům dávají více dat za stejnou cenu

O2 představuje nové tarify FREE. Zákazníkům dávají více dat za stejnou cenu

Operátor začne od února nabízet nové tarify FREE. Všem zákazníkům, kteří využijí zvýhodněnou nabídku na dva roky, dá O2 dvojnásobek dat oproti těm, kteří si pořídí nový tarif bez závazku. „Rozhodli jsme se, že v nových tarifech FREE věrné zákazníky odměníme dvojnásobkem dat, pokud využijí zvýhodněné nabídky na dva roky,“ uvedla firma.

Do své nabídky pro nejnáročnější zákazníky O2 přidává také tarif FREE Platinový, který každý měsíc kromě datového objemu 60 GB nabízí i 600 minut mezinárodního volání po celém světě a 1 GB dat v 87 světových zemích mimo EU. Vylepšení mezinárodního volání se dočkal také tarif FREE Zlatý, ve kterém lze nově volné minuty využít na volání do celého světa, nikoli jen do vybraných zemí.Nová řada tarifů FREE je určená pro nové i stávající zákazníky, kteří na ně mohou přejít z dosavadních tarifů.

Vedle nových tarifů FREE určených pro zákazníky, kteří hodně volají a zároveň využívají data, O2 v nabídce nadále zachovává tarify O2 Data určené pro mobilní připojení notebooků a tabletů a také pro lidi, kteří mobil používají především k surfování a využívání různých aplikací. Pokračovat bude také v nabídce pro mladé O2 kůl, ve kterých v loňském roce zpětinásobil datový objem beze změny ceny.

Při pořízení tarifů mohou zákazníci nadále využívat bonusu ve výši až čtyři tisíce korun na nový mobilní telefon. Zákazníci všech služeb pak mohou využívat slevy nejen na nová zařízení v rámci věrnostního programu O2 Extra výhody.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

2 KOMENTÁŘE

 1. Docela výsměch.. když vezmu Vodafone, tak neomezený s 1,5 GB a dárkem 2 GB měsíčně v samoobsluze je za 549,- Kč. neomezený s 5 gb a stejným dárkem za 777,-Kč … 12 GB je za 1077,- Kč..

  • Bohuzel i t mobile se svym „extra data“ je na tom lip. Teda aspon pro chlapy co nepotrebujou volat jako zensky.
   100 min
   100 sms
   10 Gb

   499kc/mesic

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře