Čtvrtek, 20 června, 2024
DomůNovinkyMario Kart Tour pro smartphony nabírá zpoždění

Mario Kart Tour pro smartphony nabírá zpoždění

Před rokem společnost Nintendo oznámila arkádové závody Mario Kart Tour pro chytré telefony s iOS a Androidem. Dočkat jsme se jich měli do konce března letošního roku. Nakonec se tak ale nestane.

Nintendo totiž hru oficiálně odložilo na léto. Vývojáři nebyli dle svých slov spokojení s finálním výsledkem a oznámili, že potřebují ještě několik měsíců, ve kterých se budou soustředit na vylepšení kvality a přípravu obsahu po vydání.

Japonské vydavatelství s uváděním her pro chytré telefony dlouho otálelo. A přestože do rozjetého rychlíku naskočila firma s velkým zpožděním, netrvalo dlouho a slavila obrovský úspěch.

Výdělky z hledací hry Pokémon Go se v podstatě od začátku pohybují v miliardách dolarů a za úspěšné pak lze považovat i vydání titulů Super Mario Run, Fire Emblem Heroes a Animal Crossing: Pocket Camp. Mario Kart Tour bude již pátou hrou japonského gigantu pro mobilní telefony a tablety.

Zdroj

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře