Úterý, 16 dubna, 2024
DomůNovinkyO2 nabídne zákazníkům předplacených služeb výhodné volání do okolních států

O2 nabídne zákazníkům předplacených služeb výhodné volání do okolních států

Operátor O2 plánuje v souvislosti s přechodem na nový systém zjednodušit nabídku předplacených služeb a přidat jejich zákazníkům nové výhody.

Od 24. října O2 zlepší tarif NA!DLOUHO, který nabízí volání po první minutě zdarma, také o výhodné volání do okolních států. Hovor do jakékoli sítě na Slovensku, v Německu, Rakousku a Polsku tak vyjde na 5,90 Kč, i když bude trvat třeba hodinu. Ke stejnému datu operátor zákazníkům tohoto předplaceného tarifu zlevní také volání do Ruska, Vietnamu, Rumunska, Bulharska a na Ukrajinu – minuta volání do těchto států vyjde na 5,90 Kč. Tato výhoda bude platit pro nově zakoupené karty, a zároveň bude automaticky aktivována všem zákazníkům, kteří tarif NA!DLOUHO už využívají.

Více dat bez navýšení ceny

Od 24. října O2 zároveň nahradí některé ze stávajících předplacených doplňkových balíčků a nabídne místo nich výhodnější variantu. Ke stejnému datu O2 začne nabízet nové datové balíčky, do kterých přidá data bez navýšení ceny a zjednoduší jejich využívání po vyčerpání základního objemu.

Všichni zákazníci, kterých se některá z plánovaných změn týká, budou informováni pomocí SMS a v online samoobsluze Moje O2. Informace najdou také na webu a v případě potřeby také na bezplatné infolince.

Nabídka datových balíčků pro zákazníky O2 předplacených služeb platná od 24. 10. 2015.

datove_balicky_prepaid

 

Zdroj: O2TZ

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře