Úterý, 11 června, 2024
DomůNovinkyTvůrci hry Bastion dali do slevy sci-fi akční RPG Transistor pro iOS

Tvůrci hry Bastion dali do slevy sci-fi akční RPG Transistor pro iOS

Ještě jste nehráli výborné akční RPG Transistor? Nastala skvělá příležitost to napravit. Tvůrci hry totiž Transistor dočasně zlevnili na polovinu její původní ceny!

Transistor je akční RPG zasazené do netradičního sci-fi světa. V něm se ujímáte své zbraně, která s vámi/k vám v průběhu hry promlouvá. Netradiční atmosféra je navíc podtržena hodně neokoukaným soubojovým systémem – vedle klasického masakrování nepřátel můžete jednou za čas zapauzovat hru a dostat se tak do jakési mezihry, při níž rozdáte údery. Poté hru vrátíte do real-time režimu, načež se dočkáte exekuce.

Jelikož se Transistor klasifikovala jako RPG hra, v jejím jádru najdeme i možnosti vylepšování. Ty se vcelku netradičně váží k obřímu meči jménem Transistor, nikoliv k samotnému hrdinovi. Speciálními schopnostmi mohou být například energetické střely z dálky, rázové vlny nebo zdvojené údery.

Tohle všechno se pak tvůrcům ze Supergiant Games podařilo doplnit nádherným grafickým zpracováním, které vám rychle připomene další pecku od vzpomínaných vývojářů, hru Bastion. Vzhledem k nádheře jednotlivých lokací člověka ani moc nevadí, že tento svět není moc interaktivní.

Pokud vás Transistor zaujala, nyní  si ji můžete stáhnout z Apple App Storu za cenu 4,99 dolaru (zlevněno z 9,99 dolaru).

[appbox appstore 948857526]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře