Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyO extrémně levný smartphone Freedom 251 se strhla mela, stránka pro přijímání...

O extrémně levný smartphone Freedom 251 se strhla mela, stránka pro přijímání objednávek nápor nevydržela

Smartphone Freedom 251, který se začal prodávat před několika hodinami, na sebe strhl spoustu pozornosti. Zájemci se hromadně začali přihlašovat na příslušné internetové stránky, aby se dostali k objednávkovému formuláři a způsobili tím kolaps tohoto webu.

Provozovatel internetových stránek uvedl, že v jedné sekundě se na web přihlásilo více jak 600 000 lidí, čímž došlo k okamžité odstávce. Stránka je v současné době stále nedostupná, provozovatel webu se ovšem zavázal dát všechno do pořádku maximálně do 24 hodin.

Obrovský zájem o smartphone Freedom 251 se projevil i v Google Trends. Mobil v počtu vyhledávání na Google podstatně překonal i taková hesla jako je Apple, Samsung nebo Kim Kardashian.

google

Zajímavé je, že společně se spuštěním objednávek došlo také ke změně vzhledu smartphonu. Výrobce Ringing Bells původně propagoval zařízení s velmi tenkými postranními rámečky a kovovou obroučkou. Namísto toho se dočkáme plastového zařízení s velmi silnými postranními rámečky a s celkově mnohem méně elegantním vzezřením (viz. úplně spodní obrázek). I přesto to za těch 100 korun stojí. No ne?

Freedom-251-images-1

freedom521

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře