Středa, 17 dubna, 2024
DomůNovinkyFuturama: Game of Drones pro iOS vychází příští týden

Futurama: Game of Drones pro iOS vychází příští týden

Poté, co na konci minulého roku vyšel pro Android, se titulu Futurama: Game of Drones již brzy dočkají i jablíčkáři. Jak už asi víte, nejde nakonec o akční střílečku nebo cosi podobného, jak se předpokládalo, ale o logickou hru. Během hraní tak budete do úmoru skládat různé předměty stejné barvy.

Očekávaná Futurama: Game of Drones vyšla jako první pro mobily s Androidem a s ní přišlo i mírné zklamání. Všeobecně se totiž očekávalo, že nás hra pošle na cestu s posádkou lodi Planet Express a naším cílem bude vést intenzivní obchodní válku s konkurenční společností MomCo, jenže nakonec jsme se dočkali „jen“ logické oddechovky, kde je naším úkolem soupeřit ve hrách, kde se skládají kostičky a různé předměty stejné barvy.

Na Androidu sklízí hra ale překvapivě výborné hodnocení, takže na skládání barevných kamínků přeci jenom možná něco bude. V App Storu se Futurama: Game of Drones objeví příští týden.

[appbox googleplay com.wooga.futurama]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře