Nuzzel: Mějte Facebook a Twitter pohromadě!


Nuzzel: Mějte Facebook a Twitter pohromadě!

Twitter a Facebook dohromady využívá stále více lidí. Pokud mezi ně patříte taky, stáhněte si aplikaci Nuzzel. Tato aplikace vám umožní mít příspěvky z obou sítí hezky pohromadě. 

Při zapnutí Nuzzel budete vyzváni, abyste si přihlásili ke svým sociálním sítím. Pakliže k nim přihlášeni jste, Nuzzel z nich inteligentně vezme potřebné údaje a přihlásí se automaticky. Následně se ocitnete v minimalistickém prostředí, kterému vévodí sloupec se všemi novinkami. Po rozkliknutí příspěvku vidíte všechny potřebné údaje včetně toho, kdo je autorem zprávy, kolik lidí sdělení vidělo, nebo komu se zpráva líbí.

V levé vysouvací liště pak najdete spoustu volitelných prvků, jejichž prostřednictvím si můžete nastavit, jaké zprávy se vám budou zobrazovat jako první, nebo jak vás aplikace bude upozorňovat na nové zprávy.

Aplikace Nuzzel je k dispozici pro zařízení s Androidem a iOS. Z Google Play a App Storu si ji můžete stáhnout zdarma, tak neváhejte a všechny její funkce si vyzkoušejte. Třeba vám učaruje stejně jako mě.

unnamed_result17

Nuzzel: News for Busy Professionals
Nuzzel: News for Busy Professionals
Vývojář: Nuzzel
Cena: Zdarma
‎Nuzzel: News for Professionals
‎Nuzzel: News for Professionals
Vývojář: Nuzzel
Cena: Zdarma
The following two tabs change content below.

Martina Lipertová

Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.Comments are closed.Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.