Čtvrtek, 20 června, 2024
DomůNovinkyNuzzel: Mějte Facebook a Twitter pohromadě!

Nuzzel: Mějte Facebook a Twitter pohromadě!

Twitter a Facebook dohromady využívá stále více lidí. Pokud mezi ně patříte taky, stáhněte si aplikaci Nuzzel. Tato aplikace vám umožní mít příspěvky z obou sítí hezky pohromadě. 

Při zapnutí Nuzzel budete vyzváni, abyste si přihlásili ke svým sociálním sítím. Pakliže k nim přihlášeni jste, Nuzzel z nich inteligentně vezme potřebné údaje a přihlásí se automaticky. Následně se ocitnete v minimalistickém prostředí, kterému vévodí sloupec se všemi novinkami. Po rozkliknutí příspěvku vidíte všechny potřebné údaje včetně toho, kdo je autorem zprávy, kolik lidí sdělení vidělo, nebo komu se zpráva líbí.

V levé vysouvací liště pak najdete spoustu volitelných prvků, jejichž prostřednictvím si můžete nastavit, jaké zprávy se vám budou zobrazovat jako první, nebo jak vás aplikace bude upozorňovat na nové zprávy.

Aplikace Nuzzel je k dispozici pro zařízení s Androidem a iOS. Z Google Play a App Storu si ji můžete stáhnout zdarma, tak neváhejte a všechny její funkce si vyzkoušejte. Třeba vám učaruje stejně jako mě.

unnamed_result17

[appbox googleplay com.nuzzel.android]

[appbox appstore 692285770]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře