Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyMortal Kombat X je v Google Play, zatím je ovšem nedostupný

Mortal Kombat X je v Google Play, zatím je ovšem nedostupný

Mortal Kombat X je brutální mlátička, ve které teče krev po hektolitrech, vnitřnosti jsou ze zápasníků vytahovány zaživa a jejich kosti praskají každou vteřinu. Je to hra pro lidi s pořádně silným žaludkem. Pohádkové postavy či láskyplné zpracování vhodné pro děti tu opravdu nehledejte.

Nejznámější bojová série vstoupila do nové generace. Nový Mortal Kombat X přináší přesně tu rychlou a údernou hratelnost, kterou máme všichni tak rádi a oproti předchozím dílům přidává navíc ještě brutálnějšími chvaty.

Hra vyšla na PC, videoherní konzole od Microsoftu/Sony a platformu iOS. S mírným zpožděním se nyní dostává i na Android. Má to ale háček – dostupná je zatím jen pro omezený počet regionů. Když zavítáte na Google Play, nejspíše podobně jako my uvidíte hlášku, že není kompatibilní ani s jedním z vašich zařízení.

V tuto chvíli nám tak nezbývá nic jiného než počkat, až dojde k uvolnění téhle bezvadné rubačky i pro další země.

[appbox googleplay com.wb.goog.mkx]

[appbox appstore id949701151]

4

6  2 3

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře