Úterý, 23 dubna, 2024
DomůNovinkyNové smartwatch Amazfit od Xiaomi míří do předprodeje

Nové smartwatch Amazfit od Xiaomi míří do předprodeje

Že se Xiaomi snaží uchytit nejen na poli chytrých telefonů, není žádné tajemství. V jeho portfoliu najdete kromě jiného chytré náramky, sportovní kamery, domácí spotřebiče a nově také notebook Mi Air. K chytrým náramkům Xiaomi nedávno představilo chytré hodinky z vlastní stáje nesoucí název Amazfit. Překvapí integrovanou GPS a zajímavou cenou, na kterou jsme u Xiaomi produktů zvyklí. Nyní se hodinky začínají objevovat v předprodejích na pultech eshopů.

Hodinky disponují vlastním operačním systémem. Na zařízení od Xiaomi se systémem Android Wear si tedy budeme muset ještě nějaký pátek počkat. Zajímavostí je, že hodinky umí komunikovat pouze s OS Android. S jiným mobilním systémem je nespárujete.

Displej s rozlišením 300 x 300 pixelů má úhlopříčku 1,34″. O chod se stará procesor s taktem 1,2 GHz, tomu asistují 512 MB RAM. Pro uživatelská data je připraveno 4 GB úložiště.

xiaomi amazfit

Hodinky jsou kromě GPS dále vybaveny Bluetooth 4.0, Wi-Fi a senzorem srdečního tepu. Mají zvýšenou odolnost odpovídající standardu IP57. Baterie o kapacitě 280 mAh poskystne energii až na 5 dní provozu.

Pouzdro hodin je keramické, pásek v červené nebo černé barvě je silikonový.

Hodinky se objevily v předprodeji na nákupním portálu Gearbest.com v červené barvě za 145,99 dolaru, což je v přepočtu zhruba 4 300 Kč včetně DPH. Předprodej končí 30. září.

gearbest1

Martin Polický
Martin Polický
Martin miluje mobilní technologie, které ve svém volném čase rád testuje a recenzuje.
Další články

1 komentář

 1. Dear Sir/Madam

  This is Selene Who is from Shenzhen Wonlex Technology Co.,Ltd. (www.iwonlex.com), Nice to meet you.

  We are the only manufacturer with brand WONLEX in China(mainland), our main products are kids GPS watches , Pet trackers & Elderly man GPS watches, most popular item are Q50/Q60/Q70/Q80/Q90,GW100,GW100S,GW200S,GW900S. As the leading brand , our products are hot selling worldwide, like in country Russia,Ukraine,India,U.S. and so on. And a good news that now we have one new arrival 3G kids GPS watch came out , which very popular too.

  If you have any interest in our products or any question ,pls contact me without any hesitate.
  Email: selene@iwonlex.com
  Skype: selenepan131420

  BR,
  Selene.

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře