Pátek, 12 dubna, 2024
DomůNovinkyNová verze aplikace Tatra banka přináší funkci trvalé příkazy

Nová verze aplikace Tatra banka přináší funkci trvalé příkazy

Aplikace Tatra banka pokořila hranici 1 000 000 přihlášení měsíčně. Nyní byla vydána nová verze, která poskytuje už i kompletní správu trvalých příkazů.

Již více než 130 000 uživatelů má aktivovanou aplikaci Tatra banka. Z nich téměř 70 % ji aktivně použije alespoň jednou za měsíc. Uživatelé nejčastěji kontrolují zůstatky a pohyby na svých účtech a kreditních kartách, případně realizují převodní příkazy. Měsíčně učiní uživatelé přes aplikaci více než 250 000 transakcí v celkovém objemu přibližně 60 milionů eur.

Právě zpětná vazba aktivních uživatelů je základem pro pravidelné rozšiřování funkcionalit mobilního bankovnictví Tatra banky, tvrdí v tiskové zprávě Zuzana Povodová.

Jako nejžádanější se v posledním období prý ukázaly trvalé platební příkazy, proto byla do aplikace doplněna jejich kompletní správa:

  • zobrazení seznamu trvalých příkazů
  • zobrazení detailu
  • zadání nového trvalého příkazu
  • změna / zrušení trvalého příkazu

Funkcionalitu Trvalé příkazy najdou klienti v detailu svého běžného účtu. Nová verze aplikace je již dnes dostupná pro operační systém Android a v nejbližších dnech přibude i pro iOS a Blackberry 10. Verze pro Windows Phone bude dostupná na podzim tohoto roku.

[appbox googleplay sk.tb.ib.tatraandroid]

[appbox appstore id397756796]

tatra_banka

Zdroj: TatraBanka

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře