Pátek, 21 června, 2024
DomůNovinkyNová fotografie HTC M8 potvrzuje osvědčený design a absenci dotykových tlačítek

Nová fotografie HTC M8 potvrzuje osvědčený design a absenci dotykových tlačítek

Po designové stránce je telefon velmi podobný současnému modelu One, pravděpodobně má ale o něco větší displej. Nový snímek HTC M8 zveřejnil ruský twitterový účet @htcfamily_ru.

Připravovaný telefon HTC zaujme příjemně oblými hranami a hodně tenkým postranním rámečkem, díky němuž se výrobci patrně podařilo „nacpat“ větší displej do těla velikosti modelu One. Nad displejem a pod ním se nachází stereo reproduktory BoomSound, a to v užším provedení než dosud.

M8 bude pak vůbec prvním telefonem tchajwanské značky, který se nadobro zbaví senzorových tlačítek pod displejem, nahradí je typická sestava virtuálních kontextových tlačítek, jakou používají přístroje řady Nexus.

K představení HTC M8 by mohlo dojít na MWC koncem tohoto měsíce. Podle některých zdrojů ale premiéra proběhne později, až v průběhu března.

htcm8-3 (1)Zdroj: PhoneArena

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře