Čtvrtek, 18 dubna, 2024
DomůNovinkyMuzei Live Wallpaper: Denní dávka umění pro váš telefon s Androidem

Muzei Live Wallpaper: Denní dávka umění pro váš telefon s Androidem

Romana Nurika zná mnoho z vás jako autora skvělého rozšíření pro mobilní přístroje s Androidem DashClock Widget, které si můžete umístit na zamykací a domovskou obrazovku. V případě novinky Muzei jde o velmi pěkně zpracovanou živou tapetu, která vám každý den nabídne nové pozadí tvořené zajímavým uměleckým dílem.

Živá tapeta je v základu mírně rozmazána a ztmavena. Důvod, proč tomu tak je, je prostý – autor chtěl, abyste měli během používání Muzei stále přehlednou domovskou obrazovku. Obrázek v maximální kvalitě si můžete vychutnat poté, co dvakrát poklepete prstem na displej.

Potěšující také je, že v aplikaci se nachází možnost nechat si zobrazovat fotografie a obrázky z galerie nebo cloudových služeb.

Muzei si můžete do zařízení s Androidem 4.2 a novějším stáhnout zdarma.

[appbox googleplay net.nurik.roman.muzei]

Zdroj: Droidik

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

  1. byla by to skvela aplikace kdyby fungovala i pro androidy pod verzi 4.2 co je to za hovadinu ze je live wallpaper neco co je v androidu uz od prvni verze omezene verzi firmwaru to si jako vyvojari myslej ze mame vsichni kitkat nebo co

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře