Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyFotografie prodejního balení Galaxy S5 potvrzuje špičkovou výbavu

Fotografie prodejního balení Galaxy S5 potvrzuje špičkovou výbavu

Na webu se objevila fotografie prodejního balení chystaného telefonu Galaxy S5 s vypsanými specifikacemi. Pro konkurenci bude nový Samsung hodně nepříjemným protivníkem. Výbava je totiž špičková v každém ohledu.

Samsung Galaxy S5 dostane větší displej než současný model. Pětipalcový bude nahrazen displejem s úhlopříčkou 5,25 palce a rozlišení se navýší na 2 560 x 1 440 obrazových bodů, což bude znamenat neuvěřitelnou jemnost 560 ppi.

V nitru telefonu bude tikat čtyřjádrový procesor s taktem 2,5 GHz (čipset Snapdragon 8974AC).

Kapacita paměti RAM oproti předchůdci naroste na 3 GB. Hlavní fotoaparát očekávané novinky má mít rozlišení dvacet megapixelů. Baterie si polepší z kapacity 2 600 mAh na 3 000 mAh. Na krabičce, ve které se Galaxy S5 bude prodávat, nechybí také údaj o operačním systému Android. Ten bude zastoupen verzí 4.4 KitKat.

Premiéra nového Samsungu Galaxy S5 by se měla odehrát na veletrhu MWC v Barceloně, který se koná poslední týden v únoru.

S5Zdroj: GSMArena

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře