Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyCena Samsungu Galaxy S5 klesne do léta o 24 procent, tvrdí analytici

Cena Samsungu Galaxy S5 klesne do léta o 24 procent, tvrdí analytici

Chystaný supermobil korejského výrobce zlevní krátce po svém uvedení na trh téměř o čtvrtinu. Vyplývá to ze studie analytické společnosti Idealo, která vycházela z vývoje cen předchozích tří generací telefonů řady Galaxy S.

Pracovníci firmy Idealo, která se zabývá výzkumem mobilního trhu, dospěli ve své nové studii k názoru, že v případě modelu Galaxy S5 se cena po třech měsících od jeho uvedení na trh sníží o 24 procent.

Pokud tedy s nákupem nového Samsungu, který přinese nekompromisní hardware a podle všeho také přepracované firemní prostředí TouchWiz, počítáte, tak se neunáhlete a počkejte do léta. Ušetříte několik tisíc korun.

S5Zdroj: PhoneArena

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

  1. Ten kdo si ho bude kupovat, tak myslím, že si tento smartphone nekupuje, aby ušetřil, ale protože ho chce. Nemyslím si, že když někdo něco chce hned tak bude čekat 😀

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře