Středa, 15 května, 2024
DomůNovinkyNová aplikace PayPal dál zjednodušuje mobilní transakce

Nová aplikace PayPal dál zjednodušuje mobilní transakce

Podle zprávy Forrester Research je jedna ze čtyř transakcí na populární službě PayPal provedená z mobilních zařízení a tento podíl letos stoupne na třetinu. Firma proto přichází s novou verzí své aplikace pro Android a iOS, která prošla zásadním redesignem a je z velké části postavena na požadavcích uživatelů.

Nová aplikace obsahuje mimo jiné:

Jednodušší funkce. PayPal zjednodušil své funkce a modernizoval aplikaci, aby bylo jednodušší posílat a spravovat své peníze.
* Posílat a příjmout peníze: Jednou z nejoblíbenějších funkcí aplikace je posílání a vyžadování peněz od přátel a rodiny. PayPal v této     oblasti v posledních dvou letech zaznamenal stoprocentní   nárůst. Nová verze aplikace obsahuje personalizované centrum s přehledem lidí, se kterými uživatelé vyměňují peníze. Kromě toho lze jednoduše importovat kontakty z adresáře a vyžadovat peníze od svých přátel.
* Nový home screen a activity hub: Snadný přehled o odeslaných, přijatých a vydaných penězích.

Přání uživatelů. Mnoho z nových funkcí aplikace PayPal vyšly z přání uživatelů. V rámci přípravy redesignu aplikace vývojáři a designéři vyslechli názory uživatelů a stavěli i na zpětné vazbě od 8000 členů týmu zákaznické podpory, aby zjistili, jak aplikaci zlepšit. Během beta-fáze testování PayPal obdržel tisíce podnětů, které našli svou cestu do aplikace, jako:
* Lepší ověřování pomocí otisku prstů v Android.
* Rozdělení provedených a probíhajících transakcí.
* Uživatelé nyní mohou přidávat kreditní karty vydané v jiných zemích.

Lepší mezinárodní uživatelskou zkušenost. Aplikace byla vyvinuta pomocí opakující se platformy, díky které se aplikaci PayPal jednodušeji upraví a přizpůsobí všem 145 trhům, kde je k dispozici. Nová aplikace bude více uživatelsky přátelská pro zákazníky nehledě na to, kde žijí nebo v jakém jazyce komunikují.

1 3 2

Stahujte:

PayPal pro Android
PayPal pro iOS

Zdroj: PayPal

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře