Pátek, 17 května, 2024
DomůNovinkyKultovní endless-runner hra Alto's Adventure se z iOS dostává také na Android

Kultovní endless-runner hra Alto’s Adventure se z iOS dostává také na Android

Od dob prvního Tempe Run nám endless-runner hry docela zevšedněly. Vývojářská studia jich totiž chrlí desítky ba dokonce i stovky za měsíc. V takové situaci nás dokáže překvapit jen máloco, přesto se to jedné hře povedlo. Ta hra se jmenuje Alto’s Adventure a provede vás po kouzelném světě.

Alto’s Adventure je dobrodružná endless-runner hra, která je zasazená do zasněženého světa. Tento svět budete zdolávat na snowboardu. Přitom se musíte vyhýbat spoustě překážek, které se objevují zcela náhodně. S každým dalším rozehráním se tak dočkáte docela nového dobrodružství plného neočekávaných situací.

Další činností je vytváření triků a jejich kombinací, díky nimž získáte extra body a více rychlosti. Za body si potom můžete nakupovat lepší snowboardy (každé má své vlastní statistiky).

Alto’s Adventure je na Google Play Storu k dispozici ke stažení zdarma s tím, že uvnitř hry se nacházejí mikrotransakce. V Apple App Storu za hru zaplatíte 2,99 dolaru (cca 75 korun).

[appbox googleplay com.noodlecake.altosadventure]

[appbox appstore 950812012]

Alto's Adventure

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře