Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyNejlepší ochranu proti malwaru nabízí aplikace Sophos Mobile Security for Android

Nejlepší ochranu proti malwaru nabízí aplikace Sophos Mobile Security for Android

Společnost Sophos, celosvětový lídr v oblasti ochrany sítí a koncových bodů, oznámila zisk ocenění nezávislé výzkumné IT společnosti AV-Test Institute pro Nejlepší ochranu operačního systému Android za rok 2015.

V průběhu loňského roku proběhlo šest nezávislých testů, ve kterých volně stažitelná aplikace Sophos Mobile Security for Android dosahovala konstantně 100% detekce malwaru a v každém testu byla schopná detekovat a odstranit téměř 3 000 hrozeb, čímž dosáhla nejlepšího výsledku ze všech testovaných řešení.

Sophos Mobile Security for Android nabízí efektivní ochranu zařízení s operačním systémem Android bez snížení výdrže baterie nebo poklesu výkonu, zabraňuje nechtěné ztrátě dat, umožňuje vzdálené zamknutí nebo vymazání přístroje v případě krádeže a je vhodná pro soukromé i firemní účely.

Aplikace kontinuálně využívá poznatků globální laboratoře SophosLabs, která odhaluje nejnovější bezpečnostní nebezpečí. Sophos Mobile Security for Android stahujte přes widget:

[appbox googleplay com.sophos.smsec]

3 1 2

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře