Pátek, 21 června, 2024
DomůNovinkyNokia uťala spekulace: smartphony s Androidem nechystáme

Nokia uťala spekulace: smartphony s Androidem nechystáme

Minulý týden internet oblétla zpráva, že společnost Nokia plánuje velký comeback mezi výrobce mobilních telefonů. Jak se nyní ale ukázalo, tato informace byla kompletně vycucaná z prstu. Finská značka totiž na svých oficiálních stránkách všechny spekulace důrazně popřela.

Společnost v prohlášení, kterým reaguje na různé dezinformace z poslední doby, uvádí, že podobný krok v současnosti nechystá a zatím nemá žádné plány týkající se výroby ani prodeje smartphonů.

Mnoho fanoušků Nokie si už dlouhá léta přeje, aby firma pod svou značkou začala prodávat špičkové chytré telefony se systémem Android. Na poli smartphonů jsme se však zatím dočkali jen série Nokia X, která se navíc příliš nepovedla.

Když přihlédneme k aktuálnímu vyjádření Nokie, zdá se nepravděpodobné, že by se přání skalních fandů někdy vyplnilo. I když ne nadarmo se říká – nikdy neříkej nikdy.

nokia-x-nokia-x-mwc-2014

Zdroj: Nokia

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře