Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyRamos Q7: Sedmipalcový Číňan s Windows Phone 8.1 a 4000mAh baterií

Ramos Q7: Sedmipalcový Číňan s Windows Phone 8.1 a 4000mAh baterií

Společnost Ramos představila přerostlý smartphone se sedmipalcovým displejem a operačním systémem Windows Phone 8.1. Jeho cena je zatím neznámá. Jak však zástupci čínské značky uvedli, má být levný a určen hlavně lidem, kteří potřebují telefon i tablet, ale na obě zařízení nemají peníze.

Z dostupných informací víme, že Ramos Q7 pohání nepříliš výkonný procesor Qualcomm Snapdragon 200 s pracovní frekvencí 1,2 až 1,4 GHz, kterému pomáhá 1 GB operační paměti. Pro uživatelská data je vyhrazeno 16GB vnitřní úložiště. O slotu pro microSD karty se výrobce nezmínil.

Displej s úhlopříčkou sedm palců je vyroben technologií IPS a má rozlišení HD 1 280 × 720 pixelů. Fotografie bude možné pořizovat hlavním 5Mpx fotoaparátem, případně 2Mpx čelní kamerou.

Phablet se umí se připojit k 3G/HSDPA sítím a je napájen akumulátorem s kapacitou 4 000 mAh, takže o výdrž si uživatelé nebudou muset dělat starosti.

Cena a dostupnost phabletu Ramos Q7 je momentálně neznámá.

ramosZdroj: WMPowerUser

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře