Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyGenius začal prodávat novou powerbanku s kapacitou 8 000 mAh

Genius začal prodávat novou powerbanku s kapacitou 8 000 mAh

Firma Genius rozšířila nabídku externích baterií o nový model. Novinka ECO-u828 je vhodná pro každodenní nošení, a to díky své hmotnosti. Lehké provedení ocení i ženy.

Kapacita nové powerbanky od Genius je 8 000 mAh, což stačí na opakované dobití smartphonů a dalších přístrojů. Uživatel může navíc nabíjet dvě zařízení současně, pokud bude potřebovat.

Hliníkové tělo zařízení je na přední hraně vybaveno dvojicí USB portů s výstupním proudem 1,5A a 2,1A, nechybí také microUSB port s podporou rychlého nabíjení. Na čelním panelu najdeme tlačítko pro zapnutí a čtveřici LED indikujících stav nabití baterie. Hmotnost ECO-u828 je 215 gramů, v batohu či kabelce tak o baterii nebudete ani vědět.

Powerbanka se prodává v černé, stříbrné a růžové barvě. Doporučená koncová cena činí 870 Kč s DPH. Na zařízení se vztahuje záruka výrobce 24 měsíců.

unnamed

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře