Sobota, 8 června, 2024
DomůNovinkyNexus 6 od HTC: Podívejte se na velmi povedený koncept!

Nexus 6 od HTC: Podívejte se na velmi povedený koncept!

Podívejte se na povedený fanouškovský koncept, který ukazuje údajný Nexus 6 s 5,7palcovým displejem od výrobce HTC. Se skutečným produktem to samozřejmě nemá společného vůbec nic, smartphone nevypadá ale vůbec špatně.

Přestože je téměř stoprocentně jisté, že nástupce Nexusu 5 vyrobí jihokorejské LG, přičemž se bude jednat o zjednodušenou variantu modelu G3, najdou se tací, kteří stále věří, že by nový referenční android mohlo vyrobit HTC.

Autor konceptu, který je vystaven na indické stránce My Gadgetic, by Nexus 6 rád viděl vybavený 5,7″ displejem s Full HD rozlišením, 64bitovým procesorem Snapdragon 810 a fotoaparátem s rozlišením dvanáct megapixelů a optickou stabilizací obrazu, kterému za nepříznivých světelných podmínek vypomůže dvojitý blesk. Na čelní straně přístroje fanouškovského konceptu je pětimegapixelový snímač.

Na zveřejněných renderech lze kromě samotného Nexusu 6 vidět i jeho velikostní srovnání se starším Nexusem 5.

1 2 3 4

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

  1. Škoda ze je to jenom koncept, tohle bych si totiž klidně koupil. Na Nexus 6 se moc těším.

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře