Sobota, 11 května, 2024
DomůNovinkyHTC prodalo 500 000 smartphonů One M8. Úspěch nebo propadák?

HTC prodalo 500 000 smartphonů One M8. Úspěch nebo propadák?

Společnosti HTC se s největší pravděpodobností podařilo prodat už více než 500 000 kusů aktuální jedničky portfolia One M8. V Česku se tento špičkový smartphone začal prodávat před necelým měsícem za doporučenou cenu 17 499 Kč s DPH.

Tchajwanský výrobce oficiální prodejní čísla stále nezveřejnil, vedoucí představitelé firmy ale již dali najevo, že jsou s prodeji spokojení. Prezident HTC v USA Jason Mackenzie, který mediálně proslul jedovatými útoky na Galaxy S5, se pak dokonce nechal slyšet, že novinka je prodejně mnohem úspěšnější než model One M7.

Kolik se doposud prodalo kusů smartphonu One M8, který je aspirantem na titul Androidu roku, zatím není známo. Při pohledu do obchodu Play však zjistíme, že většina systémových aplikací, určených výhradně pro nový topmodel, před několika dny překonala metu 500 000 stažení.

Jde sice pouze o hrubý odhad, z něhož činit jakékoliv závěry ohledně úspěchu či neúspěchu HTC One M8 by asi nebylo správné, ale jistá indície to určitě je.

1

mla

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře