Sobota, 13 dubna, 2024
DomůNovinkyPřerostlý Samsung Galaxy Note 3 Neo se bude prodávat v růžové pro...

Přerostlý Samsung Galaxy Note 3 Neo se bude prodávat v růžové pro dámy

Samsung chce podpořit prodeje svého tabletomobilu Note 3 Neo a proto jej začne nabízet i červené a růžové barvě pro dámy. Prozatím ale jen na domovském trhu v Jižní Koreji. Spekuluje se také o příchodu květinové edice pod označením La Fleur. Informoval o tom server gsmarena.com.

Galaxy Note 3 Neo je jednodušší a levnější provedení špičkového phabletu Galaxy Note 3. Hlavní změny se udály uvnitř, zjednodušeně se však jedná o hardware předloňského Note II, ke kterému výrobce přidal vzhled z Note 3.

Phablet má displej s úhlopříčkou 5,5 palce a HD rozlišením 1 280 × 720 obrazových bodů. Samozřejmostí je přítomnost dotykového pera a možnost ovládání displeje v rukavicích. Osmimegapixelový fotoaparát nepostrádá autofokus a LED blesk, druhý fotoaparát je dvoumegapixelový. Paměť RAM má kapacitu 2 GB, uživatelská paměť potom 16 GB. Paměť lze zvětšit až o 64 GB pomocí paměťových karet. Nechybí A-GPS/Glonass navigace, Bluetooth 4.0 a NFC.

Samsung dodává na trh dvě varianty Galaxy Note 3 Neo. 3G verze má čtyřjádrový 1,6GHz procesor. Vybavenější 4G varianta obsahuje šestijádro, v kombinaci dvou 1,7GHz jader Cortex-A15 a čtyř 1,3GHz jader Cortex-A7.

V České republice se dá tabletomobil Note 3 Neo sehnat za méně než 10 000 korun s daní.

Note3Neo

Zdroj: GSMArena

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře