Pátek, 10 května, 2024
DomůNovinkyNexus 5X: Majitelé hlásí výrazný žlutý nádech displeje

Nexus 5X: Majitelé hlásí výrazný žlutý nádech displeje

Na fórech se začaly objevovat stížnosti majitelů nového Nexu 5X, které směřují na neduhy jinak kvalitní zobrazovací plochy. Konkrétně si uživatelé stěžují, že se na displejích jejich mobilů objevily žluté flíčky nebo celkově žlutý odstín.

Zpočátku nebylo jasné, zda se jedná o hardwarovou nebo softwarovou chybu. Jasno do tohoto problému vnesl až samotný Google, který oznámil, že začal nabízet bezplatně výměnu vadných telefonů za nový kus.

Nespokojeným uživatelům stačí jediné, kontaktovat zákaznickou linku a vysvětlit jim o co jde. Samozřejmě je to podmíněno tím, že si zařízení objednali přes oficiální distribuční kanál, tedy obchod Google Store.

Za problémy Nexu 5X může patrně lepidlo použité při lepení displeje, které ještě nestačilo dostatečně vyschnout. Žlutý nádech by mohl do jednoho až dvou týdnů zmizet. A pokud ne, stačí se obrátit na Google…

nexus-5x-tint_4

nexus-5x-tint_1

nexus-5x-tint_3

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře