Čtvrtek, 11 dubna, 2024
DomůNovinkyLG G4 je momentálně nejdostupnější supermobil s Androidem. Cena spadla o tisíce

LG G4 je momentálně nejdostupnější supermobil s Androidem. Cena spadla o tisíce

Vlajková loď společnosti LG se v České republice začala oficiálně prodávat 29. května. Výrobcem doporučená cena nové jedničky byla v případě plastového provedení stanovena na 15 990 Kč, což nebylo vůbec špatné. Nyní ceny ještě více poklesly.

Pokud jste o modelu G4 dříve uvažovali, nyní se naskytla velmi dobrá příležitost k nákupu. LG G4 je totiž momentálně cenově nejdostupnějším top smartphonem na trhu. Aktuálně stojí v základní verzi 12 990 korun, což je o tři tisíce méně, než kolik stál dosud. Verze s koženými zády je o tisíc korun dražší a přijde tedy na 13 990 korun.

Uvedené ceny platí samozřejmě pro přístroje z oficiální české distribuce. Na trhu jsou i telefony z takzvaného šedého dovozu, které jsou ještě levnější. Vůbec nejlevněji lze LG G4 zakoupit za 10 490 korun.

Kromě letošního top modelu LG zlevnilo i další smartphony. Cena prohnutého G Flex 2 spadla na 10 490 korun (sleva proti zahájení prodeje činí 6 500 korun) a loňský prodejní hit G3 seženete pod 9 000 korun. Také v tomto případě se jedná o ceny pro modely z oficiální distribuce.

lg_g4_caracteristicas

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře