Pondělí, 15 dubna, 2024
DomůNovinkyAplikace Fabulous vás motivuje ke správnému životnímu stylu

Aplikace Fabulous vás motivuje ke správnému životnímu stylu

Máte problémy s jídelníčkem, se spaním nebo snad s učením? Chtěli byste začít nový život, ale jste na to moc líní? Tak si nechte pomoci od nevšední motivační aplikace Fabulous.

Fabulous (celým názvem Fabulous: Motivate Me!) je minimalistická, ale přitom vysoce komplexní motivační aplikace, která na nic netlačí. Aplikace vám může pomoci se zdravým stravováním, sportováním, relaxováním, vzděláváním a hromadou dalších věcí. Nečekejte od ní však úkoly typu „uběhni 5 kilometrů“, alespoň ne na začátku.

Jedním z prvních úkolů je vypít během dne 3 sklenice čisté vody, na to pak navazuje úkol vypít sklenici čisté vody po ránu atd. Tímto způsobem se přitom dopracujete až ke zdravému příjmu tekutin. A tak je to se vším – aplikace před vás staví dílčí úkoly, které není tak těžké splnit. Když se ovšem všechny tyto úkoly spojí dohromady, jsou velmi komplexní a dokáží vygenerovat pěkný výsledek.

Příjemné je, že aplikace vám nic nenutí. Některé úkoly si můžete nastavit zcela sami, jiné si pak lze alespoň přizpůsobit. Pokud přitom budete pilní, to znamená, že pokud zvládnete splnit dostatečné množství úkolů, zpřístupní se vám další. A to včetně vysvětlení, proč je ten který návyk důležitý, což je mnohdy doplněno i citátem nebo nějakým motivačním textem.

Fabulous: Motivate Me! je zdarma k dispozici pro Android.

[appbox googleplay co.thefabulous.app]

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/fabulous-motivate-me/“/]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře